İade Şartları / İade Koşulları

 

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde mtsreklam.net 'in adınıza yada firmanıza düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not  ile birlikte ürünü aldığınız halde satılabilir niteliklerine bir zarar vermeden iade edebilirsiniz. 


İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA ÖNCEDEN FAX YADA MAİL İLE MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZE BİLDİREREK ONAY ALINIZ.MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZİN SİZİ YÖNLENDİRMESİ İLE İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE BİRLİKTE BİZE GÖNDERİNİZ. UNUTMAYIN Kİ İADELERİNİZDE KARGO ÜCRETİNİ SİZİN KARŞILAMANIZ GEREKİR.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. 
  • Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
  • Değiştirmek veye iade etmek  istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal ambalajında kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün AMBALAJINI açtıysanız; ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, çizilme ve kırılmasını engelLeyecek şekilde paketleyerek hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim veya iade işlemleriniz başlatılabilecektir.)

Ücretsiz İstanbul içi sevkiyat hizmetimiz ...... TL ve üstü alış verişlerinizde geçerlidir

  • Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
  • Satış faturasının aslı teslim edilmezse  değişim işlemi yapılamaz.
  • Faturanızı firma adına kestirdiyseniz ürünü değiştirmek için iade faturası getirmeyi veya göndermeyi unutmayınız, aksi durumlarda değişim işlemi başlatılamayacaktır.)
 

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

 

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.